Červenec 2009

Dvě novinky k novému albu.

12. července 2009 v 11:36 | Emilie
  • Francouzská stránka evous.fr zveřejnila datum vydání nového alba. Mělo by to být 2.10.2009, vychází to na pátek a tím pádem to je pro Německo možné - tam totiž vždycky singly a alba vychází v pátek.
  • Martin napsal na CTR, že se minulý týden v Berlíně diskutovalo s Universalem o datumu vydání, ale zároveň uvedl, že ještě nic nebylo konečné. Takže uvidíme, jestli to datum je vyústění domluvy nebo jen další kec. Ale spíše druhá možnost, protože je blbost, že by se tato informace objevila nejprve někde jinde než na oficiálních stránkách. By Emily

Drb - Tom a Rihanna :D

12. července 2009 v 11:32 | Emilie
Na polských stránkách Klops se píše, že dalším cílem Toma je Rihanna! Zdroj uvedl, že měli rande zatím jen jednou, ale Rihanna na Toma dost zapůsobila.

Ježiši :D :D Tome, hlavně ji nebij :D
By Emily

Drby, které kolují po netu

11. července 2009 v 11:37 | Emilie
Už jsou zase v kurzu drby o vydání alba Tokio Hotel. Několik francouzských zpráv uvádí, že CD se objeví 2.10.2009 - existuje oficiální oznámení z francouzské nahrávací společnosti TH, Polydor. Zda je tento drb pravdivý, se neví, protože dosud to kapela nebo managemant oficiálně nepotvrdili.

Také ve věci ohledně zveřejnění prvního singlu a videa se zdá, že se začíná něco dít, pokud se dá věřit, co napsal TAJ na svůj Twitter. Režisér, mimo jiné klipů pro Rihannu zveřejnil, že bude 2 dny v Německu kvůliatáčení klipu s Tokio Hotel. By Emily

Tom v reklamě na Niveu

9. července 2009 v 16:42 | Emilie
Tom vs Nivea

Nejlepší celebrita kampaně FAA

9. července 2009 v 15:40 | Emilie

TH si drží 1.místo Tak hlasujte a budou pořád první!!

Tokio Hotel: Fanoušci chtějí navázat kontakt s Tomem Kaulitzem

9. července 2009 v 15:38 | Emilie
Podle jedné nedávné internetové ankety chtějí fanoušci teenie kapely Tokio Hotel navázat kontakt s ideálem dívek, Tomem Kaulitzem přes webovou stránku popového kvarteta.

Chtějí ho, stále a všude. Fanoušci Tokio Hotel chtějí být se svým idolem - lamačem srdcí Tomem Kaulitzem (19) také v kontaktu na internetu.

Už pár dní běží na internetové stránce kapely 'tokiohotel.com' blog kytaristy a od úterý je zde anketa, která se ptá uživatelů, jestli by rádi měli pod Tomovými příspěvky funkci komentářů.

Zpětný ohlas na tento nápad je však drtivý: Ani ne 24 hodin po zveřejnění ankety se již zapojilo 3190 uživatelů. Odpověď je z toho jasná - 73% všech fanoušků souhlasí s nadšeným prohlášením: "Ano, Tome!!! Chci Ti říct ahoj!"

Že je Tom Kaulitz však především u ženského davu velmi populární není nic nového. Před rokem řekla hvězda z Magdeburku v rozhovoru pro RTL: "Všude, kde jsme vystupovali, jsem měl sex. Moji kolegové z kapely s tím nic nezmůžou."

Ve srovnání k jeho kolegům, včetně dvojčete Billa jsou to docela pěkní chudací: "Vzhledem k tomu, že jsou mezi námi, můžu jen říct: Georg je stále ještě panic. Ok, Bill a Gustav už sice sex měli, ale ne častěji, než dvakrát nebo třikrát. Zdá se, že holky se nějak automaticky soustředí na mě."

Momentálně není Tom populární jenom u groupies. Před nedávnem se tahal s americkou pop star Chantelle Paige (21), která o společné noci v Hamburku napsala nadšeně na Twitter: "Přála bych si, abych měla v Německu ještě další skvělou noc ;)."

O tom, že není mladý muzikant dítě smutku byla pěkná blondýnka předem uvědoměna: "Moji přátelé mě před ním varovali. Řekli mi, že Tom dostane každý týden jinou. Mně Tom připadá totálně sladký, vlastně je to můj vysněný typ. Když by Tom nebyl takový casanova, určitě bych se do něho zamilovala."

Nová TokioHotel kamera je tady!!!

7. července 2009 v 13:21 | Emilie

Aby se náš kameraman nemusel stále vláčet se svou těžkou kamerou z doby kamenné, výjimečně jsme byli hodní a pořídili jsme mu novou menší! Uvidí se, jaké potom budou fotky a především co se dál bude dít u TH TV ... ;)
By Emilie


Gusta a Geo v backstage (2009)

7. července 2009 v 12:54 | Emilie

TH songy na iTunes UK

7. července 2009 v 12:52 | Emilie
Je to fantastická novinka pro všechny britské fanoušky. K dostání není jenom singl "Ready, Set, Go", ale také všechny songy z desek "Schrei" a "Zimmer 483", které jsou přes iTunes k dispozici. Takže pokud máte účet na UK iTunes, zalogujte se poslouchejte songy, abyste podpořili vaši kapelu!

source: tokiohotel-fanclub.de/fc/ by Emilie

georg ve Strasbourgu

7. července 2009 v 12:44 | Emilie


Obnovu blog !

7. července 2009 v 12:36 | Emilie
Ahojík, dlouho jsem tu nebyla jenom sem se nudila :Dtak jsem si řekla že to tu trošku zlepším ... xD. Stejně v komentářích byly jenom SONC a SONB a VGS a tak dál. Takže jsem tu dala jenom 1 článek a ten jsem udělala v březnu a tet přidávám v červenci (Dóst dlouhá přestávka) . Budu sem přidavat aji kdyžtak zajímavosti a tak. Zatím páčko xD .