Bild (2.8.2009) Simone Kaulitz si včera vzala Gordona Trümpera !

2. srpna 2009 v 12:27 | Emilie
a Tokio-máma si vzala učitele hudby Billa a Toma

Rügen - Slunce, pláž - a ještě víc... Totiž: Svatební pár v dunách.

Včera odpoledne v Rügenu se vzali Simone Kaulitz a její partner Gordon Trümper (37). Simone Kaulitz? Ano přesně, matka Tokio-Hotel-dvojčat Billa a Toma Kaulitzových (19).

Již před 12 lety poznala umělecká malířka z Loitsche u Magdeburgu muzikanta Gordona. Včera odpoledne si ho vzala za muže v bílém stanu na severní pláži Göhlener.

Kytarista kapely "Fatum" měl na sobě hnědé sako, béžové kalhoty a berevně sladěný klobouk. Umělkyně se předvedla v dlouhých bílých svatebních šatech, ramena měla dodatečné přikryté přehozem.

Večer oslava pokračovala v "Bernsteinpalais", naproti hotelu "Hanseatic", včetně svatebního dostaveníčka od Billa a Toma.

Nový nevlastní táta byl v minulosti učitelem hudby dvojčat. V jeho "RockScool" se Tom naučil hrát na kytaru. Tak vznikl velmi blízký vztah. V jednom rozhovoru Trümper řekl: "Snažil jsem se pro ně být velkým bráchou."

Simone Kaulitz se rozvedla se svým prvním manželem, když bylo Billovi a Tomovi sedm let. Jörg Kaulitz dnes žije v Hannoveru jako řidič kamiónu. By Emily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama