Motorsport-magazin: Rozhovor s G's

4. srpna 2009 v 19:33 | Emilie
Je to vaše první návštěva na DTM?
Georg: Byli jsme už před pár lety v Norisringu. Tam jsme si to užili a jeli v renntaxi. Už tehdy to bylo ovlivňující a dneska to bylo ještě víc.

S kým jste měli jízdu?
Gustav: Já jsem jel s Janem Seyffarthem. Také dneska vyhrál Carrera Cup. Okamžitě jsme si dobře rozuměli. Řekl jsem mu, že může dát klidnou sílu. Bylo to opravdu super. Sice vydal jenom 80 procent, protože jsme byli v autě dva muži a s extra váhou nemohl dávat tak dobrý plyn. Kdybych mohl, rád bych jel ještě jedno kolo, ale bohužel to nešlo. Takže byly jenom dvě kola, ale přesto jsem přešťastný.

Jakou shledáváte atmosféru na DTM?
Georg: Atmosféra tady je super, karavany a autobusy jsou totálně luxusní. Byli jsme předtím v jednom busu pilotů Audi a tenhle bus by naprosto mohl být našim novým tourbusem. Jsou velké a prostorné, je tam dost místa pro nás čtyři. Tyhle autobusy jsou 70 krát luxusnější než náš tourbus.

Jak moc sledujete závody DTM?
Gustav: Nejsem ten, který vstupuje do boxů. Ale na závody se v televizi velmi rád podívám, především, když je naprosto silný manévr při předjíždění. V tomhle jsem vášnivě zaujatý a těším se, když se to pilotovi podaří.

Umíte si představit, vystupovat v rámci závodů na DTM?
Georg: Když by přišel dotaz, potom by to bylo docela možné. Tohle vystoupení by šlo do Top 10 všech našich vystoupení. By Emily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Billinka483 SB Billinka483 SB | Web | 7. srpna 2009 v 15:33 | Reagovat

Geooooooooorrg 4EvEr♥♥♥ I♥Georg...=0*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama