Bill: „Přeju si PŘÍTELKYNI!“

16. září 2009 v 14:51 | Emilie
Dlouho o nich nebylo slyšet, ale teď vybalili Bill a Tom z Tokio Hotel v MÄDCHEN….
Mluvili jsme s nimi o všem, co je pro ně důležité: jejich psi, pravý domov, pátrání po velké lásce a jejich hudba…

Přes rok byli Tokio Hotel u nás jenom zřídka. Co se dělo? Stali se superstars v USA a pilně pracovali na svém třetím albu "Humanoid", které vyjde 2. října. Během rozhovoru jsou kluci naprosto uvolnění, hodně mluví, rádi a ve stejnou dobu. Prozrazují nám, co zažili a čím se zabývají.

CESTOVÁNÍ, PRAVÝ DOMOV, LÁSKA K ZVÍŘATŮM
Tom: Kvůli našemu novému albu jsme byli v Miami a L.A., ale také hodně v Německu. Milujeme to, být doma, spát v našich vlastních postelích a hodně si hrát s našimi psy. Čtyři z nich jsme ale zachránili ze zvířecího útulku.
Bill: Německo navždy opustit - to bych vůbec nemohl. Tady jsme vyrostli, tady jsou naše kořeny. V zahraničí se cítíte vždycky o něco cizí. Ale dovolené samozřejmě děláme velmi rádi. Například na Maledivách jsme byli už čtyřikrát.

STALKING A HROZNÝ STRACH
Tom: Minulý rok nás ovlivnil. Chtěli jsme se na rok, dva stáhnout z veřejnosti, ale nešlo to kvůli stalkers. [Pozn. redakce: Čtyři dívky pronásledovaly kapelu půl roku až se situace stupňovala.]
Bill: Tyhle události ukázaly, kolik nemocných lidí existuje, kterým musí být poskytnuta pomoc. Soukromou sférou vlastně už dál nemáme.

O ČEM JDE VE VAŠEM SINGLU "Automatisch"?
Bill: Hodně věcí ve všedním dnu se dělá naprosto automaticky. V milostném vztahu je ale rutina smrtelná, v tohle se spontánnost ztratí. Nás se to ale netýká, protože oba dva jsme už dlouho svobodní.

FLIRT A HLUBOKÉ TOUHY
Oba: Oh ano, velmi rádi flirtujeme (smějí se).
Bill: Oči jsou pro mě naprosto, naprosto důležité. Když se do dívky zamiluju, potom se nejdříve dívám na oči. V tomhle se člověk může dívat hluboko do duše, když by se už velmi dlouho znali.
Tom: Poznal jsem už neuvěřitelně mnoho dívek, ale nějaký určitý typ dívky? Ne. Blondýna nebo bruneta, nemám určené.
Bill: Už několik let nám žádný pevný vztah. Vím, zní to smutně, ale je to to největší, po čem toužím. Přeju si najít přítelkyni, která půjde cestu se mnou.

PENÍZE A VELKÁ LÁSKA
Bill: Peníze jsou důležité, ale v žádném případě nejsou všechno. Pro lásku mého života bych se vzdal peněz a oblečení. Žádný problém - opravdu toho moc nepotřebuju.
By Emily
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TH-girl TH-girl | Web | 16. září 2009 v 20:17 | Reagovat

Ah bože..Bill to bude mít těžký v hledání pravé lásky..Chudinka..Tolik lidí ho úplně zbožňuje,ale která z těch milionů holek je pro něj ta pravá? :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama