" I dokonce jako děti jsme byly nanáviděni!"

6. října 2009 v 15:17 | Emilie
Tokio Hotel jsou zpátky. Vydávají nové album poté, co měl zpěvák Bill Kaulitz operaci hlasivek. Doufají, že dají Švédsko na plán turné.

V dubnu loňského roku bylo mnoho fanoušků zklamaných, protože německá kapela zrušila svůj vyprodaný koncert v Hovetu, protože zpěvák Bill Kaulitz měl problémy se svými hlasivkami. Bill má po operaci a nyní je kapela zpátky na nohou.

Bille, jak se teď cítíš?
"Cítím se dobře. Všechno je jako dřív. Ale bylo hrozné tímto způsobem zklamat všechny fanoušky. Je to to nejhorší, co můžete udělat jako zpěvák," říká, když se Metro setkalo s kapelou v hotelu Sheraton ve Stockholmu.

Po operaci měli Tokio Hotel dvě turné v USA, což zapůsobilo na švédské fanoušky. Na hodně stránkách psali, že Tokio Hotel zradili Evropu.
"Nemůžeme se rozdělit a být všude ve stejnou dobu. Snažíme se co nejlépe uspokojit všechny požadavky. V roce 2010 máme v plánu udělat velké turné a pak bychom chtěli přijet do Švédska. Nic není rozhodnuto, ale přesto si jsme jisti, že sem přijedeme, "říká Bill.

Zdá se, že vás lidí buď milují nebo nenávidí. Cítíte to také tak?
"Ano a není to pro nás nic nového. Tom a já jsme v tom vyrůstali. Už jako děti jsme vyvolali hodně nenávisti, ale jinak to ani nechceme"

Proč jste byli nenáviděni jako děti?
"Vyčnívali jsme. Byli jsme děti, které mluvili na všechno a o všem a to nebylo tak časté. Vyčnívalo naše vystupování a chování," říká Bill.

Dnes vychází singl Automatic, začátkem října album. Bill říká, že nové album se liší od těch předchozích.
"Vyzkoušeli jsme nové věci a nějako dobu trvalo. Je tam hodně programování a trochu víc elektroniky. Ale je to stále rock, samozřejmě.

Nebojíte se, že si fanoušci budou myslet, že je to hodně jiné?
"Slyšíte rozdíl, ale až tak moc jsme se nezměnili. Každý se bojí změn, ale také to může znamenat, že to bude lepší. Slibujeme, že tohle je nejlepší album, které fanoušci slyšeli.

Otázky od fanoušků

Sandra: Mohli byste se zamilovat do někoho, kdo je o tři roky mladší než vy?
"Samozřejmě! Tři roky není tak moc. Na věku nezáleží, ale teď bych možná neměl říkat příliš moc. Já a Bill jsme dosáhli sexuální dospěli velmi brzo" (směje se Tom)
"V minulosti jsem se vždycky zamiloval do dívky, která byla starší než já," říká Bill.

Anastasia: "Georgu, jak dlouho ti trvalo než jsi začal věřit své přítelkyni.
"Šlo to docela rychle. Poznáte, jestli to ta osoba myslí vážně nebo ne.
"Georg se také rozhodl, ztratit s touto dívkou panictví. Nejprve plánovali počkat do svatby, která je za dva týdny", říká Tom zatímco se ostatní smějí.

Anastasia: Kdybyste mohli být na jeden den zvíře, kým byste byli?
Georg: Já bych byl orel, protože létá.
Tom: Já bych byl psem, protože pak byste spali až do rána.
Gustav: Já bych byl želva, takže můžu být líný a přes zimu přezimovat.
Bill: Myslím, že bych si taky vybral psa. Záleží, kdo je pánem. Kdybych byl pes, rád bych měl za pána sebe.
By Emily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama