Bill věří na velkou lásku

23. listopadu 2009 v 14:10 | Emilie |  →Bill Kaulitz - fotky
Arthur 2" premiéra v Berlíně: Bill Kaulitz z Tokio Hotel mluví o lásce, pizze a "Twilight".

S těžkými stříbrnými řetězi, koženými rukavicemi, černě nalakovanými nehty a 40 cm dlouhou hřívou Bill Kaulitz (20) okamžitě přitahuje pozornost! V rozhovoru působí frontman Tokio Hotel ovšem jako naprosto sympatický průměrný kluk. Hvězdné manýry jsou nulové! Koupel v davu si popová hvězda přesto užívala na Potsdamer Platz. Důvodem byl nový fantasy-povyk "Arthur 2", kde Bill propůjčil opět svůj hlas hlavní postavě. Předtím se s ním setkal Markus Tschiedert pro rozhovor v hotelu Ritz Carlton.

Podruhé mluvíš Arthura. Máš rád svůj hlas v dabování?
Naprosto nerad se poslouchám. Také se nikdy nedívám na moje rozhovory. V mém zpěvu jsem si zvykl a lze přitom také kontrolovat techniku tónu. V rozhovorech se někdy něco řekne, aniž by se o tom přemýšlelo.

Tentokrát Arthur prožívá první lásku. Jak to vypadá u tebe?
U mě se to pravděpodobně nikdy nestane a co se týče tohoto tématu, tak se nic nezměnilo. Nedoufám, že se to prokáže správně, ale momentálně je to můj realistický rozsudek. Když se dívám zpátky, za posledních pět let jsem neměl šanci se zamilovat. Neexistuje žádné rande a nemůžu někoho poznat normální způsobem. Není tam žádný mezilidský kontakt.

Jak by měla vypadat tvoje vysněná osoba?
Nemám to před očima! Určitě bych ale nezakládal na něčem vnějším jako barva vlasů. Věřím v lásku na první pohled a prostě bych věděl, když by najednou stála přede mnou. Samozřejmě jsem měl přítelkyně, ale jenom do 15let. Potom dál ne, což je opravdu příliš málo pro 20letého.

Miliony dívek tě obdivují. Jak zvládáš trvalý křik?
Na živých koncertech si toho ani nevšimnete, protože děláme sami hudbu a v uších máte sluchátka. Na Červeném koberci to může být i pro mě nahlas.

Křičí Japonky jinak než Němky?
Ne, přinejmenším žádný rozdíl neslyším! Všude jsme se setkali se stejnou energií. Moje noční můra by byla, když by fanoušci jenom tleskali. Potřebuju tuto energii od všech fanoušků, kteří vypustí všechny své emoce. To mě nakopne.

Jak se ti podaří sestoupit z hysterie ve svém soukromém životě?
Soukromý život už pro mě dál není. Neklamu sebe samotného. To je důvod, proč nechodím ven tak často a když ano, mám vždycky kolem sebe bodyguardy. Normální kontakt s lidmi bohužel nemám a spíš bych se označil za ostýchavého.

Takže nemůžeš jít ven a koupit si chleba…
Rád bych! U mě jsou lidé, kteří mi vždycky všechno obstarají, což první dva roky bylo ještě něco cool. Ale teď bych se někdy rád sám rozhodl, čím bych chtěl naplnit ledničku. V Americe jsem byl jednou v supermarketu ve 3 hodiny v noci, když všechno bylo prázdné. To jsem si poprvé všiml, co lze všechno koupit.

Čím si naplníš svoji ledničku?
Jelikož jsem doma jen velmi zřídka, je to naplněné standardními věcmi, jako je chléb a poleva. Jsem velmi nekomplikovaný, pokud jde o potraviny a taky nemám rád, 5-hvězdičkové restaurace. Rád jím těstoviny a pizzu. Moje mrazničky je větší než moje lednička, tam je místo, kde najdete spoustu zmrazené pizzy, kterou vytáhnu a hodím do trouby.

Jsi vždy velmi vystylizovaný. Poznají tě fanoušci také bez make-upu?
V každém případě! Když jedu na letišti, dám si čepku a teplákovou. Ale moji fanoušci mě poznají i podle špičky nosu.

Jak dlouho potřebuješ, abys vypadal tak, jak teď?
Už je to rutina. Sprchování a všechno kolem toho trvá asi hodinu. Dělám si všechno sám a mám velký problém s tím, nechat jiné lidi dělat tyto věci. Jistě, sáhnu zpátky a když vidím fotky před třemi lety, taky si myslím, jak jsi tady takhle mohl pobíhat. Ale není nic, za co bych se styděl, protože tak jsem to v onen moment pociťoval a to je ok.

Kdo je pro tebe nejdůležitější?
Moje rodina je ta, která mě drží na zemi a mez mého bratra Toma bych nemohl přežít žádný den. I když jsme se oddělili na jeden den, jako je tenhle, navzájem si telefonujeme. V podstatě jsem Tom, bez toho druhého se cítíme nanic a naprosto se potřebujeme.

Lidé tě rádi srovnávají s Michaelem Jacksonem. Bojíš se někdy, že skončíš stejně?
Jeho smrt byla opravdu drsná věc a nechci o tom mnoho říkat. Protože mi připadá naprosto hrozné rozebírat jeho smrt. Také Michael Jackson má právo odpočívat v pokoji a k tomu bych chtěl trochu přispět.

Ale jako Jackson si zvolil androgynní vzhled…
Ano, ale to byl automatický vývoj. Rozjelo se to už ve škole a už v jedenácti jsem si obarvil vlasy. Brzo poté jsem si začal s make-upem, lakováním nehtů. Už jako dítě jsem sledoval filmy o upírech, pravděpodobně jsem se tím nechal inspirovat.

Mimochodem upír: Právě dostáváš velkou konkurenci Roberta Pattinsona. Jsi fanoušek "Twilight"?
Absolutní! Přitom na začátku jsem byl spíše skeptický, když o tom všichni najednou mluvili. Potom jsem viděl první film a připadal mi naprosto báječný.

Jak se vypořádáváš s faktem, že i kluci si myslí, že jsi skvělý a často se říká, že jsi gay?
To je věc, která mě téměř nudí! Děje se to automaticky a jak se společnost formuje, je zřejmé, že o tom kolují pomluvy. Že se líbí klukům mi připadá naprosto ok. Proč také ne?

By Emily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veruška veruška | 11. března 2010 v 20:58 | Reagovat

bille ja mislela ža maš rad mně??I love you bill :-( love!!!

2 veruška veruška | 11. března 2010 v 20:58 | Reagovat

:-)  :-(

3 Melli Melli | 3. dubna 2010 v 18:50 | Reagovat

xD heh stím Twilight to máme nastejno xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sem taky když vo tom všichni mluvili..,tak sem říkala,že je to blbost a pak sem viděla první díl a úplně mě to pobláznilo..,ale Robert se mi nelíbí xDDDDD noo a dvojka není nic moc xD..ehm..a veruško...klidni hormony xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama