Prosinec 2009

Adam Lambert napodobuje styl Billa Kaulitze

30. prosince 2009 v 19:53 | Emilie |  →Bill Kaulitz - fotky
Bill Kaulitz je oboupohlaví mladý zajíček z Tokio Hotel. Na levo byl na červeném koberci EMA Awards, 5. listopadu 2009.

Samozřejmě, na pravo je Adam Labert ve stejných džínách od Diora a ve stejně šílených vlasech na VEVO Launch 8. prosince! Vypadá, že je trochu zabouchlý? Oh ano.

10. srpna tohle napsal Adam na twitter:
Poznámka na okraj: Ještě někdo fascinovaný Billem Kaulitzem z Tokio Hotel. Nikdy předtím jsem neviděl víc nádhernější oboupohlavní krásu.

Tohle taky řekl, když se ho zeptali, do jaké celebrity je zblázněný.


"Bill Kaulitz je krásný" Věci, které vás nutí jít.. Hmmmm……..

Proč se Bill stal vegetariánem?

30. prosince 2009 v 10:39 | Emilie |  →Rozhovory
Proč jsi se rozhodl žít vegetariánsky?
Bill: U mě to jenom byla naprostá láska ke zvířatům. No Tom a já máme doma čtyři psy, kteří nějkaým způsobem... které jsme také všechny zachránili z útulku. Jo, pro mě to byla prostě láska ke zvířatům. Ok, jestli to jde nějaký způsobem a dneska má k tomu možnost každý, udělá se to. I když musím říct, že všechny ty náhražky tak skvěle skutečně nechutnají. No taky si dobře umím vybavit, že lidé jí maso rádi. Byl jsem totální fanoušek fast foodu a opravdu jsem maso milova. Takže pro mě to skutečně není věc vkusu, ale opravdu jenom láska ke zvířatům.
By Emily

Počet prodaných CD Humanoid

30. prosince 2009 v 10:38 | Emilie |  →Hot News
CD Humanoid se doposud celosvětově prodalo 273,500 kopií

Posledního CD Jonas Brothers se prodalo 1,039,000 kopií
Silbermond prodali jenom v Německu 307,000 kopíí.

source: twitter.com/onerva
By Twitter

Tom Kaulitz - šance také jako hudební manažer?

30. prosince 2009 v 10:36 | Emilie |  →Hot News
Tokio-Hotel-kytarista Tokio Hotel umí zřejmě více než dělat hudbu: Podle názoru jeho manažera Davida Josta by mohl být úspěšný také v byznysovém životě. "Když by někdy neměl chuť dál stát na pódiu, může být úspěšný také v zákulisí," řekl hudební manažer "Hamburger Morgenpost". Jost je pokládán za objevitele Tokio Hotel a už sedm let je jejich manažerem.

Na společnou práci s kapelou si tehdy vzpomíná takto: "Poté co jsem slyšel a viděl kapelu s mými produkčními partnery, byl jsem kompletně oslabený. Emocionální potenciál Billa, kterému bylo tehdy 13, byl neuvěřitelný. Už jako malý kluk byl výjimkou, nosil velkou zádumčivost, ale taky měl v sobě velkou bojovnost." Frontmena jako Billa potkáte "jenom za několik desetiletí," řekl Jost, který podle článku napsal společně s Billem Kaulitzem taky velké hity kapely.

By Emily

SmiŁŁŁŁŁŁe xD

30. prosince 2009 v 10:35 | Emilie |  →Bill Kaulitz - fotky
:* Jee to je kwásny fkt xD By Emily


Telehit Awards - World Behind My Wall

27. prosince 2009 v 19:49 | Emilie |  → Videa TH
By Emily

Můj new Dess

27. prosince 2009 v 19:47 | Emilie |  →Hot News
Ahojtee o jak vidite můj blog zažil změnu xD Dess mi udělala Miruška děkuju :* Já byh ho sama neudělala nedělám dessy xD ani na to nemám ale tak dobrý lííbí se mi sem spokojená!! Děkuju ti mooooooc Miruško :* "mje Sbé" xD že? By Emily

Haha

23. prosince 2009 v 22:14 | Emilie |  →Tom´s Blog
Brečel jsem smíchy, když tohle video viděl poprvé! To je typický Georch!


Rozhovor BIlla s "I love you "

21. prosince 2009 v 17:47 | Emilie |  →Rozhovory
Zpěvák německé kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, je snem každé dívky: Není jako každý jiný. Je talentovaný a osamělý. V "I Love You" mluví o skutečné lásce, následcích být slavným a změnách v jeho životě.

O sladkých snech
Myslím, že všichni členové kapely by jenom spali a byli líní, ale nemáme příležitost to udělat. Jsem noční člověk a je to pro mě v pořádku. Jdu spát kolem 4 hodiny ráno a probudím se asi ve 2 hodiny odpoledne. Ale dost spánku mám zřídka. Často musím zapomenout, že rád spím na pohodlné matraci s měkkou dekou a když mám k dispozici volný čas, zdřímnu si kdekoli, kde můžu. Takže nebuďte překvapeni, když jednou usnu na nějaké události nebo show - to se může snadno stát.

O vlasech
Od dětství věnuju pozornost tomu, co nosím. Je možné, že byly dny, kdy jsem vypadal směšně, ale v té době se mi to líbilo, takže je to v pohodě. Nemusíte se stydět za svou minulost. Právě teď jsem našel svůj vlastní styl a nezáleží na tom, že ho po zbytek života nezměním. Každý byl tak překvapený, když jsem změnil účes. Věřte mi, moje touha ho změnit, překvapila i mě samotmého. Právě jsem své vlasy změnil a vůbec toho nelituju. Nemůžete být pořád stejní. Na Humanoid je úžasný zvuk a já mám na hlavně skvělý účes. Musíte se ze změny radovat a ne se jí bát.

O rodině
Jsem velmi šťastný že mám rodinu. Máma nás vždycky podpořila a nevlastní otec nám pomohl najít naše skutečné povolání. Poté, co jsme odešli z domu, jsem jim volal 5 krát za den, jen abych měl možnost slyšet jejich hlasy. Ale samota pro mě není opravdu děsivá, protože je se mnou vždycky můj bratr Tom. No, upřímně řečeno, myslím, že i když vyrostene, koupíme si obrovský dům a i nadále budeme žít spolu. Tom je můj nejbližší přítel, cítím, co se děje v jeho duši.

O sexu
Ti, kdo si myslí, že jsem gay, jsou velmi omezení lidé, kteří myslí stereotypně. Ano, ve světě je pojem: Gay by měl vypadat takhle... Ale jak můžu říct, že jsem gay jen proto, že se zajímám, jak vypadám a že vypadám odlišně. Ať si lidé myslí, co chtějí. Je to jejich právo. A skutečnost, že jsem dlouhou dobu neměl přítelkyni rozhodně není důvod říct, že jsem gay. Prostě to je tak, že sex bez lásky není pro mě. A myslím, že je to docela normální.

O jídle
Můžu jíst všechno, co chci, protože na váze nepřiberu. Někteří lidé si dokonce myslí, že mám anorexii. Ale když by šli se mnou na večeři, určitě by změnili názor (směje se). Můžu sníst dvě pizzy a zakončit všechno Coca Colou. A taky nemůžu žít bez kávy.

O dívkách
Jsem si jistý, že okamžitě budu vědět, že ona je ta prává, když ji potkám. Někdo si pravděpodobně bude myslet, že jsem blázen nebo hloupý romantik, ale není to tak - opravdu věřím v lásku na první pohled a na pořád. Ale vztah teď není možný: Za prvé - není tady žádná šance se potkat s dívkou, protože jsem vždycky s bodyguardy. A přestože jsou to dobří kluci, zkazilo by to intimní chvíli. Za druhé - nejsem připravený potkat dívku, která má už o mě nějaký názor, aniž by mě znala osobně, to je důvod, proč je vztah s fanynkou nemožný. Ale i ti, kteří nejsou do naší hudby, mě vidí díky článkům v novinách a drbech. Pokud se někdy zamiluju, budu chtít trávit veškerý čas s ní a to znamená zapomenout na hudbu a kariéru. To je důvod, proč jsem stále svobodný. A nevidím v tom problém. Naučil jsem se najít radost v různých jiných věcech.

O slávě
Můj sen se plnil, stal jsem se super populárním. Ale má to i své zápory. Někdy se nechcete spoléhat na pomoc ostatních lidí, ale například si jít koupit v obchodě i něco sami. Ale ve skutečnosti to pro mě dělá můj osobní asistent. Sláva vám dává svobodu, ale zároveň svobodu bere pryč. Je to velmi komplikovaná věc. Ale nic bych nezměnil. Nechtěl bych žít jinak.

Tokio Hotel vihráli "Best FanClub " !

21. prosince 2009 v 17:46 | Emilie |  →Hot News
Na DestinoRock v "The Best of 2009" Tokio Hotel vyhráli v jedné kategorii a to v:
"Best Fanclub".

Mejor Club De Fans:

Lass uns laufen Official videoklip

16. prosince 2009 v 17:06 | Emilie |  → Videa TH


Videoklip k "Lass uns laufen" je konečně online.
Můžete si ho pustit na oficiální stránce
By Emily

11.12.2009 RTL Punkt 12

12. prosince 2009 v 17:18 | Emilie |  → Videa TH
By Emily

Bije tady Tokio Hotel-Tom dívku do obličeje?

12. prosince 2009 v 17:16 | Emilie |  →Tom Kaulitz - fotky
Ukazuje TATO fotka úder, který by Toma Kaulitze (20) z Tokio Hotel mohl dostat za mříže?

Rockový kytarista a jeho boj s jeho fanynkou Perrine D. (21) přes osmi měsíci na jedné benzínové pumpě v Hamburgu - brzo musí Tom Kaulitz kvůli úblížení na zdraví před soud.

Teď se objevila tajná nahrávka z kamery na benzínové pumpě... S výbušným obsahem.

K vidění je Tom Kaulitz, jak sedí ve své Audi R8. Více dívek, mezi nimi Perinne D., se blíží ke sportovnímu autu, mluví s Tomem.

Najednou vyletí cigareta z auta. Perrine D. zvedne cigáro a típne ho o okno auta. Tom vystoupí z vozu, jde na mladou ženu!

Na následující video scéně je vidět, jako by Tom napřáhl a pravou rukou udeřil oběť do hlavy. Dívka padá k zemi. Poté Tom opět nastupuju do vozu.

Podle BILD informací by měla být tahle nahrávka z kamery nasazena jenom jako důkaz proti muzikantovi.

Vybouchly Tomovi při této situaci na benzínce jednoduše nervy? Čtyřlenná dívčí skupina, které se nazývá "Les Afghanes on tour", měla ho a jeho bratra Billa Kaulitze (20) již několik měsíců obtěžovat a stále znovu v soukromí pronásledovat.

Tokio Hotel se včera k této nahrávce nechtěli vyjadřovat.

By Emily

Bill na pláži v Mexiku

10. prosince 2009 v 14:47 | Emilie |  →Bill Kaulitz - fotky
By Emily

Tokio ¨-TOM MUSÍ PŘED SOUD

9. prosince 2009 v 13:27 | Emilie |  →Hot News
Je vzorem milionů fanoušků, idol teenagerů a ideál dívek, ale brzo byl měl Tom Kaulitz (20) z Tokio Hotel sedět na lavici obžalovaných.

BILD se zjistil: "Státní zastupitelství Hamburg vznáší žalobu proti Tomu Kaulitzovi (20) kvůli zranění hlavy.

Co je zatím: Tom se 15. dubna na jedné benzínce v Hamburgu střetl s dívčím gangem. Došlo k boji silnou rukou.

Po diskuzi típla tepla jedna z dívek cigaretu o Kaulitzovo sportovní auto (Audi R8). Muzikant měl na to vystoupit a Francouzsku udeřit.

Kapela se tehdy proti čtyřčlenné skupině dívek, které se nazývají "Les Afghanes on Tour" hájila a bratry Kaulitzovy pravděpodobně déle než rok měly pronásledovat.

Zasvěcená osoba potvrzuje dívky od 20-25 let a pro BILD říká: "Kluky chtěly vědomě provokovat, jejich útoky namáhavě připravovaly. Jenom se stalo, že Perrine, jedna z dívek, nutkavě chtěla spát s Tomem."

Manažer Tokio Hotel, David Jost, řekl včera pro BILD: "Náš poslední stav je takový, že to nedošlo k žádnému procesu."

Ale podle BILD informací se teď Tom musí na proces připravit. Když by byl odsouzený, hrozilo by mu až pět let vazby.


BTW: NĚĚ DO ŽÁDNY VAZBY JENOM KWŮLI TĚM KRÁWÁM?! JÁÁJ NO NEEEE NEEE !!! NEE PROSTĚ NEE NESMI NIKAM NEPŮJDE ON PROSTĚ BUDE NA SVOBODĚ!! BUDE A BUDE!!! :(

RockBand

6. prosince 2009 v 13:35 | Emilie |  →Hot News
Songy "Monsoon" a "Ready, Set, Go" jsou součástí hry Rock Band, která bude dostupná pro platformy XBOX, WII a Playstation 3.
Seznam všech písní můžete najít tady

By Emily

Automatic - vánoční verze

6. prosince 2009 v 13:28 | Emilie |  →Hot News
Vánoční verzi "Automatic" od Cherrytree si můžete stáhnout -> tady
By Emily

Natáčeni klipu LUL / WBMW už v příštíh dneh !

3. prosince 2009 v 13:19 | Emilie |  →Hot News
Z italského oficiálního fanklubu utekla zpráva, že video k Lass uns laufen se bude natáčet v následujícíh dnech! Místo je přísně tajné!


By Emily

14.12 Velký Special s TOKIO HOTEL na Óčku !!!

1. prosince 2009 v 13:21 | Emilie |  →Hot News
Ahojky chtěla sem Vám jenom říct jestly jste si pustily to video tady pod tímhle článke, tak 14.12 bude Special to znamená že s něma bdou mít rozhovor! Zase to bude všude XD plný čásáky blogy... no prostě všechno možný a určitě budou vodea tyka sem budu dávat co nejvíc videi s rozhovoru TH a óčkem!! Tak nezapomentě 14.12 tady odkaz TADY ODKAZ ! By Emily