Rozhovor BIlla s "I love you "

21. prosince 2009 v 17:47 | Emilie |  →Rozhovory
Zpěvák německé kapely Tokio Hotel, Bill Kaulitz, je snem každé dívky: Není jako každý jiný. Je talentovaný a osamělý. V "I Love You" mluví o skutečné lásce, následcích být slavným a změnách v jeho životě.

O sladkých snech
Myslím, že všichni členové kapely by jenom spali a byli líní, ale nemáme příležitost to udělat. Jsem noční člověk a je to pro mě v pořádku. Jdu spát kolem 4 hodiny ráno a probudím se asi ve 2 hodiny odpoledne. Ale dost spánku mám zřídka. Často musím zapomenout, že rád spím na pohodlné matraci s měkkou dekou a když mám k dispozici volný čas, zdřímnu si kdekoli, kde můžu. Takže nebuďte překvapeni, když jednou usnu na nějaké události nebo show - to se může snadno stát.

O vlasech
Od dětství věnuju pozornost tomu, co nosím. Je možné, že byly dny, kdy jsem vypadal směšně, ale v té době se mi to líbilo, takže je to v pohodě. Nemusíte se stydět za svou minulost. Právě teď jsem našel svůj vlastní styl a nezáleží na tom, že ho po zbytek života nezměním. Každý byl tak překvapený, když jsem změnil účes. Věřte mi, moje touha ho změnit, překvapila i mě samotmého. Právě jsem své vlasy změnil a vůbec toho nelituju. Nemůžete být pořád stejní. Na Humanoid je úžasný zvuk a já mám na hlavně skvělý účes. Musíte se ze změny radovat a ne se jí bát.

O rodině
Jsem velmi šťastný že mám rodinu. Máma nás vždycky podpořila a nevlastní otec nám pomohl najít naše skutečné povolání. Poté, co jsme odešli z domu, jsem jim volal 5 krát za den, jen abych měl možnost slyšet jejich hlasy. Ale samota pro mě není opravdu děsivá, protože je se mnou vždycky můj bratr Tom. No, upřímně řečeno, myslím, že i když vyrostene, koupíme si obrovský dům a i nadále budeme žít spolu. Tom je můj nejbližší přítel, cítím, co se děje v jeho duši.

O sexu
Ti, kdo si myslí, že jsem gay, jsou velmi omezení lidé, kteří myslí stereotypně. Ano, ve světě je pojem: Gay by měl vypadat takhle... Ale jak můžu říct, že jsem gay jen proto, že se zajímám, jak vypadám a že vypadám odlišně. Ať si lidé myslí, co chtějí. Je to jejich právo. A skutečnost, že jsem dlouhou dobu neměl přítelkyni rozhodně není důvod říct, že jsem gay. Prostě to je tak, že sex bez lásky není pro mě. A myslím, že je to docela normální.

O jídle
Můžu jíst všechno, co chci, protože na váze nepřiberu. Někteří lidé si dokonce myslí, že mám anorexii. Ale když by šli se mnou na večeři, určitě by změnili názor (směje se). Můžu sníst dvě pizzy a zakončit všechno Coca Colou. A taky nemůžu žít bez kávy.

O dívkách
Jsem si jistý, že okamžitě budu vědět, že ona je ta prává, když ji potkám. Někdo si pravděpodobně bude myslet, že jsem blázen nebo hloupý romantik, ale není to tak - opravdu věřím v lásku na první pohled a na pořád. Ale vztah teď není možný: Za prvé - není tady žádná šance se potkat s dívkou, protože jsem vždycky s bodyguardy. A přestože jsou to dobří kluci, zkazilo by to intimní chvíli. Za druhé - nejsem připravený potkat dívku, která má už o mě nějaký názor, aniž by mě znala osobně, to je důvod, proč je vztah s fanynkou nemožný. Ale i ti, kteří nejsou do naší hudby, mě vidí díky článkům v novinách a drbech. Pokud se někdy zamiluju, budu chtít trávit veškerý čas s ní a to znamená zapomenout na hudbu a kariéru. To je důvod, proč jsem stále svobodný. A nevidím v tom problém. Naučil jsem se najít radost v různých jiných věcech.

O slávě
Můj sen se plnil, stal jsem se super populárním. Ale má to i své zápory. Někdy se nechcete spoléhat na pomoc ostatních lidí, ale například si jít koupit v obchodě i něco sami. Ale ve skutečnosti to pro mě dělá můj osobní asistent. Sláva vám dává svobodu, ale zároveň svobodu bere pryč. Je to velmi komplikovaná věc. Ale nic bych nezměnil. Nechtěl bych žít jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Humanoid*♥MiruSH*♥ Humanoid*♥MiruSH*♥ | Web | 22. prosince 2009 v 11:55 | Reagovat

Kráásný čláánek...=)

2 kamei - tvé šílené sbéé :D kamei - tvé šílené sbéé :D | E-mail | Web | 23. prosince 2009 v 12:17 | Reagovat

hojky jak je? Zítar vánoce páni :D:D
Vůbec mi to nepříjde :D
zanech mi pls náké komenty díky . měj se ;)

pS: skvělý rozhovor :-)  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama