Tom Kaulitz z Tokio hotel to přehnal s Viagrou, zkalila mu zrak

15. května 2010 v 11:01 | Emilie |  →Hot News
BERLÍN - Dvacetiletý kytarista Tom Kaulitz z německé chlapecké skupiny Tokio Hotel se zřejmě předávkoval Viagrou. Po nadužívání modrých tablet na posílení sexuální potence se mu prý udělalo nevolno a několik dní měl zkalený zrak. Hudebník to přiznal německému bulvárnímu deníku Bild.

Jeden ze čtyř členů populární čtveřice lamačů dívčích srdcí zázračnou pilulku vyzkoušel při koncertním turné po Asii, kde mu ji kdosi nabídl.

První nabídku prý ještě odmítl, na druhou ale kývl. Po chvíli si dal ještě další tablety.

"Nejdřív jsem se prodejce otázal: 'Vypadám jako někdo, kdo takovou pomoc potřebuje?'," popisuje příhodu bratr zpěváka a frontmana skupiny Billa Kaulitze.

"On řekl, že ne, ale že bych to měl přesto vyzkoušet. Tak jsem do sebe jednu hodil," přiznal klíčový člen kapely, která na celém světě prodala miliony desek.

Vzápětí se hudebník přiznal, že několik dalších tablet polkl po návratu do hotelu. "Vzal jsem několik dalších pilulek, pravděpodobně příliš mnoho," připustil.

"Příští ráno mě bolela hlava a všechno před mýma očima bylo rozmazané. To už nebyla legrace. Bylo mi dost hrozně," líčil Kaulitz. Prý trvalo další dva dny, než vedlejší účinky pominuly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama